Gdynia , ul. 10 Lutego Śródmieście

Lokal handlowy/usługowy , 141 m2

9 150 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: SAW132243
Powierzchnia: 141 m2
Liczba pokoi: 1
Cena za m2: 64.89 PLN
Cena: 9 150 PLN

Opis nieruchomości:

Lokal usługowy o powierzchni 141 m2 posiada duże witryny i bezpośrednie wejście z ulicy. Powierzchnia lokalu to w chwili obecnej open space oraz niewielkie zaplecze sanitarne. Lokal ze względu na położenie doskonale nadaje się na lekką gastronomię np. lodziarnię czy kawiarnię, show room, usługi czy handel. Lokal po remoncie.
Lokal mieści się w budynku przy jednej z głównych ulic Gdyni o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Budynek z całodobową ochroną, klimatyzacją, parkingiem podziemnym. Doskonała lokalizacja tuż przy jednym z głównych skrzyżowań w centrum, kilka minut piechotą do dworca PKP, stacji SKM, przystanków autobusowych czy nad morze. Kilka minut jazdy samochodem do Obwodnicy Trójmiasta.
Czynsz najmu stawka wyjściowa 14 euro/m2 , opłaty eksploatacyjne 15pln/m2 + prąd + ogrzewanie w sezonie. Do podanych stawek należy doliczyć podatek VAT. Lokal dostępny od zaraz.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Beata Rohde

Telefon : 600-470-235

brohde@e-lokum.com